A2M Reporter

System ten śledzi i monitoruje ruch Państwa środków trwałych, nie posiadających napędu własnego w dowolnej lokalizacji, przez 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę.

A2M Reporter świetnie sobie radzi ze śledzeniem i monitorowaniem ruchu takich środków trwałych jak narzędzia, części, rzeczy wartościowe, przyczepy, kontenery, wózki bagażowe, holowane schodki pasażerskie, przenośniki taśmowe.

Urządzenia A2M Reporter są łatwe do zamontowania na Państwa środkach trwałych i są połączone z naszym systemem lokalizacyjnym. Urządzenia te umożliwiają sprawowanie nadzoru na Państwa  środkami trwałymi, nie posiadającymi napędu własnego i generują informacje historyczne. Urządzenia A2M Reporter mogą być wykorzystywane strefach „0” zagrożenia wybuchowego (Atex).

Urządzenia A2M Reporter stanowią wysoce innowacyjny bezprzewodowy system śledzenia, zapewniający możliwość obserwowania środków trwałych w czasie rzeczywistym dla szerokiej gamy procesów logistycznych.

Urządzenia A2M Reporter mogą funkcjonować zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Bezprzewodowa sieć została skonstruowana w oparciu o bezprzewodowe inteligentne czytniki, które mogą być w dowolny sposób łączone bez żadnych ograniczeń. Umożliwiają one zdefiniowanie obszarów kontroli, na których wywoływana może być zarówno obecność inteligentnych przywieszek do środków trwałych jak i informacja telemetryczna. Poprzez dodawanie czytników, bezprzewodowa sieć komunikacyjna może być rozszerzana w celu budowy obszarów kontroli o dowolnym kształcie i wielkości. Wszystkie informacje pochodzące z sieci są dostarczane do serwera naszego SYSTEMU LOKALIZACYJNEGO za pomocą czytnika głównego.

Korzyści

  • Eliminacja wyszukiwania środków trwałych oraz zwiększenie efektywności wysyłek.
  • Stworzenie wirtualnego ogrodzenia Geofence oraz nadawanie znaczników czasu na wysyłkach i środkach trwałych.
  • Generowanie raportów na temat czasów przemieszczania oraz liczby godzin pracy.
  • Dokładne administrowanie oraz fakturowanie.
  • Zaspokojenie wymagań towarzystw ubezpieczeniowych.

 

track & trace assers