Advanced Mobility Services

Rozwiązania w zakresie urządzeń i oprogramowania przeznaczone dla sprzętu z napędem własnym/ nienapędzanego oraz (ioT – internetu rzeczy), śledzenie ruchu ludzi dostarczające informacji na potrzeby budowania bazy wiedzy lokalnej i globalnej. 

Firma Advanced Mobility Services dostarcza swoim klientom inteligentnych rozwiązań w zakresie lokalizacji ludzi, a także sprzętu z napędem własnym/ nienapędzanego. Naszym celem jest dostarczenie wartościowych spostrzeżeń oraz rozwiązań oszczędzających czas w celu poprawy codziennej działalności biznesowej poprzez wizualizację i monitorowanie Państwa punktów zainteresowania.

Nasze rozwiązania w zakresie sprzętu i oprogramowania są wynikiem rozległych badań rynkowych i stanowią owoc ciągłego procesu rozwoju produktu w oparciu o specyficzne wymagania i zapotrzebowanie rynku

Rozwiązania:

Do monitorowania ruchu „środków trwałych, maszyn, pojazdów, pracowników, dostawców i odwiedzających", określonych jako „punkty zainteresowania”, zaprojektowaliśmy szereg produktów komunikujących się w ustrukturyzowany sposób z naszą softwarową platformą internetową, dostarczając jej użytecznych informacji, takich jak: lokalizacja, godziny pracy, produktywność, temperatura, stan naładowania akumulatorów, status konserwacyjny, stan silnika oraz wskaźnik wykorzystania.

Firma Advanced Mobility Services zdobyła unikatową pozycję rynkową jako wyłączny dostawca następujących rozwiązań:

  • Śledzenie i monitorowanie ruchu ludzi, środków trwałych oraz maszyn, znajdujących się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.
  • Śledzenie i monitorowanie ruchu ludzi oraz środków trwałych znajdujących się w  strefach „0” zagrożenia wybuchowego (Atex).
  • Śledzenie i monitorowanie sprzętu z napędem własnym/ nienapędzanego dla producentów sprzętu oryginalnego |(OEM) oraz na potrzeby obsługi posprzedażnej.